Fotogalerie koupelen DN koupelny Ostrava

Jak postupovat: rekonstrukce koupelny

 1. V záhlaví našich stránek jsou uvedena kontaktní telefonní čísla, na kterých se nás můžete na cokoliv dotázat, případně si sjednat nezávaznou informativní schůzku.
 2. Přijedeme k Vám, zaměříme a zhodnotíme potřebné práce. Sdělíte nám Vaši představu o nové koupelně a my Vám odborně poradíme a navrhneme nejpřijatelnější řešení.
 3. Následně vypracujeme nabídku včetně položkového cenového rozpočtu. Obecná platnost této nabídky není časově omezená, ceny jsou garantovány po dobu 2 let od předání nabídky.
  Všechny tyto služby jsou samozřejmě zcela zdarma.
 4. V případě, že se rozhodnete naši nabídku akceptovat, zavoláte a domluvíme další postup přípravy rekonstrukce.
  Dohodneme způsob výběru zařizovacích předmětů (obklady, dlažba, vana, sprchový kout, umyvadlo, klozet a další).
  Možnosti výběru zboží jsou v zásadě tyto:
  • společný výběr z katalogu nebo v jakékoliv prodejně s tímto zbožím po vzájemné konzultaci (doporučujeme)
  • váš vlastní výběr s předáním instrukcí, kde a jaké zboží máme nakoupit
  • váš vlastní nákup s tím, že po nás požadujete pouze práci
  • výběr necháte na nás

  Poslední dvě možnosti však nedoporučujeme.
 5. Dále bude potřeba dohodnout termín realizace. Nejbližší možný termín vždy závisí na našem aktuálním kapacitním naplnění, většinou lze s pracemi začít do dvou týdnů.
  (V případě bourání a vyzdívání bytového jádra zajišťujeme zdarma vypracování projektové dokumentace, statického výpočtu a posudku a dalších dokumentů, bude-li to vyžadovat Vaše družstvo. Podle novelizace stavebního zákona se nevyžaduje stavební povolení, pokud se nezasahuje do nosných konstrukcí, což u rekonstrukce bytového jádra nepřichází v úvahu.)
 6. Dalším krokem je objednání vybraného zboží a sepsání smlouvy o dílo, v níž budou uvedeny všechny náležitosti, garantovaný rozsah a kvalita díla, pevná sjednaná cena, pevný termín zahájení a ukončení díla.
 7. Na přání zákazníka zdarma vypracujeme 3D vizualizaci koupelny a WC. Tuto vizualizaci je možno několikrát měnit, až bude zcela vyhovovat Vaší představě.
 8. Během realizace provádíme průběžnou kontrolu prováděných prací a dbáme na včasnou likvidaci a odvoz vybouraného materiálu a stavebních zbytků na skládku.

 

Máte zájem o rekonstrukci koupelny?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá fotogalerie koupelen, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na rekonstrukci koupelny, wc nebo celého bytového jádra.

Rychlý kontakt

+420 603 497 524