Fotogalerie koupelen DN koupelny Ostrava

Rekonstrukce koupelen a WC ve třech podlažích bytového domu na ulici Bláhova 3, Ostrava-Michálkovice

Zadavatel zakázky:

Statutární město Ostrava, městský obvod Michálkovice

Doba realizace:

4.8.2014 – 15.9.2014

Cena zakázky:

478 251,- Kč bez DPH

Místo provádění stavebních prací:

ul. Bláhova 3, Ostrava - Michálkovice

 

V Ostravě-Michálkovicích v bytovém domě na ulici Bláhova 3 prováděla naše firma výměnu stoupaček vodovodního a odpadního potrubí a rekonstrukce koupelen ve dvanácti bytových jednotkách.

Práce byly prováděny v termínu od 4. 8. 2014 do 15. 9. 2014 a zadavatelem zakázky bylo Statutární město Ostrava, městský obvod Ostrava-Michálkovice.

Z důvodu nevyhovujícího stavu starého ocelového vodovodního potrubí byla provedena výměna stoupacího potrubí a vodorovné rozvody vody v koupelnách. Nový vodovod byl zhotoven z polypropylénových trubek a tvarovek. Staré litinové odpadní potrubí bylo ve stoupačkách i v koupelnách nahrazeno HT potrubím.

Stavební úpravy v bytech se týkaly koupelny, WC a částečně kuchyně.

V koupelnách se odstranily původní keramické obklady a dlažba. Byly zaomítány drážky, provedeno vyrovnání stěn a podlahy a provedena pokládka nových obkladů a dlažeb. Nájemníci si individuálně zvolili druh a odstín obkladaček.

Rovněž byly v koupelnách osazeny nové vany, umyvadla, klozety a vodovodní baterie. Neobložené stěny byly omítnuty jemnou omítkou a vymalovány bílou barvou. V některých bytech byly provedeny také úpravy v kuchyni jako např. vybourání spíže, obklady mezi linkou, omítky, malování apod.

 

Rekonstrukce koupelen v bytovém domě:

Třípodlažní bytový dům na ulici Bláhova 3 v Ostravě-Michálkovicích, v němž jsme v létě 2014 prováděli vnitřní stavební úpravy koupelen a nové rozvody vodovodního a odpadního potrubí.

 

Zadní vstup do domu, Bláhova 3:

Zadní část domu, ve kterém jsme prováděli rekonstrukce koupelen.

 

Obkládání koupelny:

Záběry z provádění obkladačských prací v jedné z koupelen, kdy si nájemník dodával vlastní obkladové prvky.

 

Provedení koupelny:

Stavební úprava koupelny v prvním podlaží s vanou na pravé straně …

 

Zhotovení další koupelny:

… a vedlejší byt s vanou na opačné straně. V obou případech si nájemníci zvolili stejné obklady.

 

Nová koupelna ve třetím patře:

V koupelně ve třetím podlaží byly použity jiné obkladačky. Vany, umyvadla, vodovodní baterie a klozety byly dodávány všude jednotně.

 

Realizovaná koupelna:

Další zhotovená koupelna. Kombinace hnědé s krémovou byla při rekonstrukci koupelen v bytovém domě u nájemníků nejoblíbenější.

Máte zájem o rekonstrukci koupelny?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá fotogalerie koupelen, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na rekonstrukci koupelny, wc nebo celého bytového jádra.

Rychlý kontakt

+420 603 497 524